Obchod Aureole

Restaurace Aureole, známá především svým jedinečným výhledem na Prahu, má svůj internetový obchod, v němž si můžete vybrat oběd, večeři, ale také jen něco na zub. Tým profesionálních kuchařů vám připraví jídlo až domů, a to od předkrmu po dezert.

Více

Je vaším nejoblíbenějším jídlem pořádný BURGER?

Pokud ano, tak určitě doporučujeme zajít do Hadog Burgers! Prvotřídní hovězí maso v denně čerstvě upečené bulce, krásně rozteklý sýr a jejich originální omáčky. Všechny burgery jsou možné i v bezlepkové bulce, či si můžete zvolit rostlinnou náhražku Beyond Meat místo masa. Kromě burgerů si můžete vybrat také z několika skvělých baget a tortil.

Více

Restaurace v Zátiší – ,,máme zavřeno, ale vaříme!‘‘

Restaurace v Zátiší, která se nachází v samém srdci staré Prahy, nabízí netradiční českou kuchyni a indické pokrmy přímo z tandoori pece a další speciality ze všech koutů světa. Kombinace vynikajících pokrmů s kvalitním vínem dokáže povznést gurmánský zážitek.

Více

Pravá Itálie z La Bottega di Finestra

Už se Vám stýská po Vašich oblíbených podnicích? Dojděte si do La Bottega Di Finestra pro menu s sebou nebo pro skvělé potraviny, díky nimž se stanete šéfkuchaři i Vy.

Více