Poskytovatel moderních pokladních systémů Storyous a tvůrce komplexního digitálního řešení pro gastro provozy Apetee se od konce roku 2018 dohodli na spolupráci a integraci svých softwarových nástrojů, aby svým zákazníkům poskytli unikátní řešení, které si klade za cíl umožnit restauracím, kavárnám, barům a dalším uživatelům podchytit zákaznickou cestu svých hostů od rezervace po zaplacení účtu a hodnocení spokojenosti na webu restaurace či jinde. Praxe ukazuje, že spojení rezervačního systému s funkcemi pokročilého CRM a sofistikovaného leč moderního pokladního systému vytváří bezkonkurenční řešení pro restaurace, které z jedné strany významně šetří čas a práci a z druhé strany dává restauratérům nástroj a konkurenční výhodu v podobě zvýšení tržeb díky znalosti chování a preferencí svých hostů a přehledných statistik o fungování provozu.


Digitální řešení Apetee umožňuje restauracím v základní verzi nabídnout online rezervaci stolů, identifikovat zákazníka, získat na něj kontakt, sledovat jeho chování (frekvenci návštěv, chuťovou preferenci, výši útraty, zpětnou vazbu). Nad to řada nadstavbových modulů uspokojí i náročné klienty, kteří pořádají různé druhy eventů, poskytují věrnostní program či chtějí se svými hosty efektivně komunikovat.


Pokladní systémy Storyous se vyznačují množstvím modulárních funkcí, které reflektují každodenní potřeby různých typů gastro provozů, s výjimečně jednoduchým a intuitivním ovládáním.


Business development manažer Storyous, Jakub Mates, doplňuje: „Zákazník Storyous si snadno vybere, jaké z námi poskytovaných funkcionalit nejlépe usnadňují řešení problémů, se kterými se jeho podnik běžně potýká. A získává tak plnou kontrolu nad fungováním jeho podnikání. Apetee otevírá našim uživatelům cestu ke spojení získaných dat s konkrétními zákazníky a následně k monetizaci těchto informací. Logickou integrací těchto dvou systémů v rámci partnerství tak naši zákazníci generují nárůst tržeb v průměru o 20–30% již v horizontu čtyř měsíců od implementace řešení.“Zpět na blog