Apetee & Seznam.cz

Rezervaci ve svém oblíbeném podniku zvládnete nyní provést i přes tuzemského giganta Seznam.cz.

Již z názvu článku lze vytušit, o čem dnes bude řeč. Skvělou novinkou, se kterou bychom se s Vámi chtěli podělit a taktéž ji sdílet mezi Vás je skutečnost, že jsme navázali spolupráci s vyhledávačem Seznam.cz

Portál Seznam.cz není nutné nijak zvláště představovat, neboť na našem trhu je již od roku 1996 a díky své dominantnosti je všem dobře znám. Jsme tedy velice rádi, že jsme mohli právě s tímto velikánem navázat spolupráci. Pojďme se dostat k jádru celé věci a představit si onu spolupráci.

Vše funguje opravdu intuitivně a vytvoření rezervace tak nebylo nikdy jednodušší. Na stránkách Seznamu.cz vyhledáte Váš oblíbený podnik – restauraci, cukrárnu či kavárnu. Zobrazí se „seznamácká karta“ podniku, který jste vyhledali, a zde naleznete ikonku „Rezervovat stůl“. Kliknutím na ikonku budete přesměrováni na stránku Firmy.cz s oknem pro vyplnění informací k rezervaci, jako je datu a čas, jméno nebo e-mail. Rezervaci na konci potvrdíte a potvrzení s rekapitulací dostanete na Váš e-mail, takže to budete mít pěkně černé na bílém. A to je vše přátelé, celý proces nezabere více než pár minut.

Jak již bylo zmíněno, při rezervaci budete přesměrováni na webovou stránku Firmy.cz. Jak jistě víte, společnost Seznam.cz má pod záštitou taktéž Mapy.cz a Firmy.cz, přes které může být rezervace také vytvořena.  Nemusíte tedy např. restauraci vyhledávat nutně přes vyhledávač na Seznamu, ale najít a vytvořit rezervaci svého stolu vytvoříte i přes Mapy.cz a již zmiňované Firmy.cz.

Nyní již nezbývám nic jiného, než Vám popřát dobrou chuť. :)