Koštovna U Počtů s námi!

Jak už asi nadpis napovídá, tak vinařská hospůdka Koštovna u Počtů s přátelskou a uvolněnou atmosférou bude patřit mezi další provozovny s Apetee rezervačním systémem.Jak sami uvádí, tak vína si na Moravu jezdí vybírat sami, neboť věří i v osobní kontakt s vinaři, kteří o své vinice pečují s láskou. Nabídka vín v Koštovně je však rozmanitá a nabídne Vám po sklence kromě moravských vín i ta zahraniční. Kromě lahodného vína si zde hosté samozřejmě dobře pochutnají i na dobrém jídle.

Jak sami uvádí, tak vína si na Moravu jezdí vybírat sami, neboť věří i v osobní kontakt s vinaři, kteří o své vinice pečují s láskou. Nabídka vín v Koštovně je však rozmanitá a nabídne Vám po sklence kromě moravských vín i ta zahraniční. Kromě lahodného vína si zde hosté samozřejmě dobře pochutnají i na dobrém jídle.

V Apetee jsme rádi, že můžeme do naší „rodiny“ zařadit tak přátelskou vinárnu s dlouholetou tradicí, a že si hosté budou moci právě přes náš rezervační systém od listopadového měsíce vytvořit své rezervace a vychutnat si tak doušky dobrého a kvalitního vína.