Chcete jíst jako Einstein či Masaryk? Vyzkoušejte tradiční kavárnu Café Louvre

V současné situaci se nemůžeme ponořit do šumu klasické velkokavárny a nechat se hýčkat špičkovou obsluhou, jelikož je Café Louvre stále uzavřeno. Čeká na vás ale milá obsluha ve výdejním okénku.

Věděli jste, že se dveře kavárny ve Vídeňském stylu poprvé otevřely už v roce 1902? Za ta léta Národní třídou kráčely dějiny, u kavárenských stolků vznikala přátelství i romány. Doba se zrychlila, přesto si kavárna zachovává ty nejlepší tradice, které okusil Franz Kafka, Albert Einstein a dokonce i T.G. Masaryk.

Pokud chcete kavárnu podpořit, zakupte pro své blízké dárkový poukaz v hodnotě 200,- nebo 500-, Kč. K dispozici je certifikát na „čaj o páté“.

Funguje také rozvoz jídel pro firmy. Nabízí polední menu dostupné 7 dní v týdnu. Léty prověřená kvalita kavárny Café Louvre, profesionální přístup a vyhlášená kuchyně vás jistě nezklame. Na webových stránkách si můžete prohlédnout dnešní i zítřejší pestré menu. Čekají vás polévky, česká i mezinárodní kuchyně a zdravější alternativy v podobě salátů.

Je možnost si objednat celé dorty a koláče na přání a slavnostní příležitosti na čísle 724 054 055.

Neváhejte a udělejte radost sobě i kvalitní české kavárně.