Ovocný světozor

Ovocný světozor, cukrárna, jejíž historie sahá až do 70. let minulého století.

Každý den tu pro vás mají připravené vše čerstvé a z kvalitních surovin. Nabízí toho opravdu mnoho, aby si tu každý našel to své.

Nejde totiž pouze o obyčejnou cukrárnu s velkou nabídkou luxusních dortů a dezertů, provozovny se pyšní především vlastní výrobou i pekárnou. Vyrábí také zmrzliny nebo chlebíčky s několika druhy pomazánek. Pro jejich ovocné džemy se budete vždy rádi vracet. V každém Ovocném světozoru si samozřejmě můžete dát také kávu, horkou čokoládu, čaj a mnoho dalších koktejlů, sorbetů, nebo čerstvě vymačkaných freshů z ovoce..

Jelikož spokojenost zákazníků je jejich prioritou, poskytují možnost objednat si zákusky z pohodlí domova přes e-shop s donáškou až domů. Nabízí také věrnostní program v podobě zákaznické karty, na kterou při nákupu v kterékoliv pobočce získáte 8 % z ceny zpátky. Pokud chcete vaše blízké potěšit originálním dárkem, můžete na kterékoliv pobočce zakoupit dárkovou kartu v různé hodnotě s neomezenou platností. Také stojí za to Ovocný světozor sledovat na sociálních sítích, kde jsou aktivní a často pořádají různé soutěže a představují probíhající akce.